Randkoholik
Piękna Samotna kobieta Szukająca mężczyzny
Twój wizerunek na portalach randkowych, zdjęcie profilowe bardzo dużo mówi o Tobie

Jakie wybrać Zdjęcie na Portal Randkowy.

Jeśli nie jesteś początkującym randkoholikiem, wiesz że to zdjęcie profilowe gra tutaj główną role i każdy wie jakieś trzeba dodać, Ale czy myślałeś jakie dodać zdjęcie na portalu randkowym by przyciągało najwięcej uwagi? Wiele zależy od niego ponieważ mało kto się do Ciebie odezwie jeśli na poważnych portalach randkowych, Będziesz udostępniał zdjęcia na których Cię praktycznie nie widać lub w głównym kadrze jest ktoś inny. Wiadomo wszystko zależy od Portalu na którym udostępniasz zdjęcie ale pamiętaj o paru zasadach.

Dodane zdjęcie ma pokazywać Twoje prawdziwe oblicze

Nie jest proste zdecydować. Jakie zdjęcie umieścić na portalu randkowym. Ale postaraj się aby właśnie ono przykuwało uwag. Było prawdziwe. Takie aby pokazywało, Twoje najlepsze cechy pamiętaj, nie warto pokazywać na zdjęciu kogoś kim nie jesteś. Np.Robiąc zdjęcie w aucie kolegi 😀 Lub w willi (Chyba że umieścisz kontekst żaru). Nie bój się pokazać siebie. Pamiętaj jaki jest cel stworzenia konta, profilu.  Na pierwszej randce i tak wyjdzie że Ktoś inny wyszedł ze zdjęcia.

Nie przesadzaj z nagością.

 Pamiętaj jeśli szukasz drugiej połówki na poważnym portalu randkowym i jest od do tego przeznaczony. Nie będzie najlepszym pomysłem dodawanie przesadni nagich zdjęć. np. Z badań wynika że ciało kobiety bardziej podnieca mężczyzn w dobranej bieliźnie niż całkowicie nagie.

Przyjacielski uśmiech.

Lekki uśmiech na twarzy na zdjęciu stworzy Cię przyjemniejszym i bardziej pociągającym. Wiadomo że łatwiej będzie podjąć decyzje kobiećie. Napisać? Czy nie napisać ? Jeśli widzi na zdjęciu uśmiechniętą osobę przyjazną. a nie twarz smutną, przygnębioną bez tchu życia. Uśmiechnięta osoba pełna Energi. Tego właśnie poszukują kobiety przeglądając profile na portalach randkowych

Podsumowując.

Odpowiadając na pytanie jakie dodać zdjęcie na portalu randkowym ? poważne okazującym Ciebie. powinno zawrzeć wszystkie Twoje pozytywne aspekty, i jakie by nie było to zdjęcie Pamiętaj żebyś był na nim sobą a na pewno kobieta to zauważy.