RandkaPierwsza rozmowa

Jak Zacząć Pierwszą Rozmowę? Na Portalu Randkowym

Jak zacząć pierwszą rozmowę? by tak druga osoba, nie mogła się doczekać następnej.
Niezapomniana Rozmowa.

Jak Zacząć Napisać Pierwszą Wiadomość ?

Właśnie! Jak zacząć pierwszą rozmowę ? Bez nerwów, tylko pamiętaj parę ważnych rad które Ci udzielę. Pierwsza rozmowa to ta najważniejsza. Powinna być personalna,osobista odnosząca się do zainteresowań,doświadczeń danej osoby. Czyli odnoszącą się do niej. taka wiadomość najczęściej przykuwa uwagę rozmówcy. Wiadomo nie pytaj jej od razu o rozmiar stanika 🙂 Ale pytanie tak zadaj aby pokazać że, to właśnie ta osoba jest centrum Twojego zainteresowania i wiesz już coś o niej. Unikaj pytań o informacje dostępne np. Ile ma lat a szczególnie nie pytaj o to kobiety. Od razu nie stracisz punktów 🙂 niby proste a wiele osób popełnia ten błąd. Np. Widzisz jego/jej zdjęcie z wakacji na tel pięknych krajobrazów. Zapytaj gdzie są taka piękne widoki? Co się najbardziej spodobało w tym miejscu?

Okazuj Zainteresowanie Podczas Rozmowy.

Aby kogoś dobrze poznać, oraz aby otrzymać wiadomość zwrotną dobrze jest zadać pytanie, nie musi być bardzo wyszukane ale przykuwające uwagę. Pamiętaj jednak żeby nie zadawać przypadkowych pytań. Dobrze jak byś najpierw zapoznał/a się z profilem osoby do której chcesz napisać. Zerknij na profil przeczytaj o zainteresowaniach tej osoby, prośbach,marzeniach, czego oczekuje. Pisząc np na Facebooku dużo można wywnioskować z samych zdjęć. Widzisz zdjęcia z koncertu typu Rock możesz napisać. Np jaki jest Twój ulubiony zespół? Czy lubi jakąś muzykę po zam rookiem? Przy dłuższej konwersacji możesz dodać że np. Ty Nie przepadasz do końca za tym gatunkiem muzycznym.

Często na profilach dodawane są zainteresowania. Przyjrzyj się dobrze może interesujecie się tym samym a wspólny tematy, zainteresowania najbardziej łączą. Nie wierz w to że przeciwieństwa się przyciągają. Największa brednia jaką słyszałem!

Rozmawiaj Tak abyś pokazał że jesteś interesującą osobą.

Zainteresowanie drugą osobą czyni Cię w jej oczach interesującą osobą. Masło maślane. Lecz popatrz jeśli napiszesz np. Widzę że byłaś we Francji a zwiedziłaś też Pałac Wersalski? Daj odpowiedzieć I opowiedz krótko co Ci się w nim podobało czy też nie. Lub patrząc na Profil widzisz że macie ten sam ulubiony film. Możesz zacząć rozmowę charakterystycznym cytatem. Zainteresowanie okazuje się też przez słuchanie drugiej osobny, i jeśli tylko chce daj jej wolną rękę i staraj się nawiązywać do tego co pisała. W ten sposób pokarzesz że Ją słuchasz i że jest dla Ciebie ważna i wzbudza Twoje zainteresowanie. nie karz się tego domyślać a szczególnie Kobiecie.

A jeśli już opowiadasz coś o sobie o swoich zainteresowaniach to powiadaj.pisz ambitnie i wyczerpująco by zarazić ją swoją pasją by była pewna że to co robisz. że to kochasz i że to jest Twoja pasja a nie robisz tego np. bo jest taki trend, bo wszyscy to robią.

Często po opowiedzeniu o sobie możesz sprawdzić czy ta osoba też jest zainteresowana Twoją osobą, rozmową na Twój temat. Nie podając kluczowego szczegółu o który powinna zapytać. Oczywiście nie jest to ostateczny osąd, lecz warto zauważać takie szczegóły.

Jak nie pisać do Dziewczyny.

Jak nie pisać do dziewczyny?
Pamiętaj te pierwsze wiadomości są najważniejsze wiec nie marnuj swojej szansy pytaniem schematycznym. Siema co robisz? Hej co tam? Hej co słychać ? Lub Cześć piękny/a. Takie wiadomości są oklepane i zniechęcające nawet do odpowiedzi. Postaraj się! Dopasuj pierwsze wiadomość do danej osoby aby była oryginalna i niepowtarzająca. Właśnie zapomniała bym o najważniejszym jeśli ktoś Ci nie odpisuje przez chwilę nie prowadź, niepotrzebnego a raczej żenującego monologu. Nie bądź nachalny bądź pewny swojej pierwszej wiadomości jeśli nie odpiszę odczekaj zanim napiszesz kolejną wiadomość.

Podsumowując

Najważniejsze informacje na początku znajdziesz na profilu. Internet to potężna baza danych o każdym z nas. Więc Temat do Pierwszej rozmowy powinieneś znaleźć bez trudności. Pamiętaj nie ma dróg na skróty ani magicznych schematów które podbiją wszystkie serce. Pamiętaj by być sobą i zwracać uwagę na kluczowe informacje. Styl odpisywania czy robi to wyczerpująco czy od niechcenia,czasami warto odpuścić zrobić dzień dwa przerwy. Staraj się mówić w większości o zainteresowaniach właśnie tej osoby a rzadko o swoich lecz jeśli masz okazje opowiadaj wyczerpująco aby wiedział że Twoje zainteresowania nie są przypadkowe. Teraz już doskonale wiesz jak zacząć pierwszą rozmowę wiec zapraszamy do treningu. Pisz sprawdzaj analizuj i Pamiętaj ”Trening Czyni Mistrza!” Randki dla szukających miłości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *