RandkaBez kategorii

Jak się zachować po pierwszej randce?

Fantazje mężczyzn po pierwszej Randce.
Zanim będziesz miał taki widok w domu na co dzień musisz się trochę postarać 😉

Co zrobić, jak zachować się po pierwszej randce

Zanim umówisz się na Spotkanie. Zastanów się. Jak się zachować po pierwszej randce? Jeśli udała się pierwsza randka i nie była to tylko Szybka Randka.  to już połowa sukcesu! Sukces że się odbyła większość odpada na pierwszej rozmowie… Nie zmarnuj tego jeśli tylko była udana i czujesz że to może być coś poważnego. Warto zadbać o parę rzeczy, by druga strona także wiedziała że Tobie się też podobała. I dalej jesteś tą osobą zainteresowany/a.

Utrzymaj kontakt

Napisz, podziękuj za miło spędzony czas. Nie zawsze druga strona musi odczuwać to co Ty. Kobiety są bardziej nie pewne czy zrobiły wszystko dobrze. Często rozważają nawet najmniejsze błędy. Uświadom ją że Tobie też się podobało. I że chciałbyś to powtórzyć.

Warto wspomnieć,nawiązać o czyś co się zdarzyło na waszej randce, czy to śmiesznym czy ciekawym lub po porostu napisz co cię zaskoczyło o towarzyszu np. Nie wiedziałem/am że tyle wiesz o kuchni włoskiej.

Warto również napisać miły komplement w stylu: wspaniale wyglądałaś w ten wieczór, Masz piękny uśmiech dalej mam go przed swoimi oczami.

Zaproponuj ponowne spotkanie

Warto iść za ”ciosem” jeśli wiesz że drugiej osobie tak samo się podobało, idź na przód, nie marnuj czasu lub nie licz że teraz Cię ta druga strona zaprosi. Lub daj jej znak że chciałbyś/a żeby ona coś teraz zaproponowała np. Super się bawiłem/am liczę że teraz Ty pokażesz mi swoje ulubione miejsce.

Podsumowując.

Już mniej więcej wiesz jak zachować się po pierwszej Randce. Zapewnij drugą osobę, że Ci się spodobała. Nie zostawiaj tego jaj domysłom. Po Randce możesz także coś z negować np Ale wiesz… Te zielone skarpetki nie pasowały Ci do tej Pięknej różowej sukienki. Pamiętaj nie ma schematów rozmów, ani zachowań. Nie myśl co ja, jej powiem, rozluźnij się i bądź sobą, bo każdy z nasz jest wyjątkowy. Uwierz mi, jeśli na początku poszukiwań prawdziwej miłości będziesz udawał, będziesz musiał całe życie udawać a to nie wróży, kolorowej przyszłości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *